Повідомлення

 • Заходи безпеки при проведенні стрільб на території стрілецько-спортивного комплексу «Варта Київської Русі» >

  ІНСТРУКЦІЯПо заходах безпеки при проведенні стрільб на території стрілецько-спортивного комплексу«Варта Київської Русі» 1. Стрілець завжди повинен вважати рушницю, пістолет, револьвер Read More
 • В ЦВПССП для відвідувачів запроваджено програми курсів стрілецької підготовки >

  • Початковий курс зі стрілецької підготовки >

   Початковий курс зі стрілецької підготовки з можливістю отримання довідки про проходження курсу В курс входить:- Робота з інструктором: етика поводження Read More
  • Розширений курс зі стрілецької підготовки >

   Розширений курс зі стрілецької підготовки з можливістю отримання довідки про проходження курсу В курс входить: - Робота з інструктором: етика поводження Read More
  • 1
  Read More
 • Подарункові сертифікати Центру військово-патріотичного спортивно-стрілецького виховання "Варта Київської Русі" >

  Центр військово-патріотичного спортивно-стрілецького виховання "Варта Київської Русі" пропонує своїм відвідувачам Подарункові сертифікати, за яким можна скористатися будь-якою з послуг ЦВПССВ.Замовити Read More
 • 1

Заходи безпеки при проведенні стрільб на території стрілецько-спортивного комплексу «Варта Київської Русі»

ІНСТРУКЦІЯ
По заходах безпеки при проведенні стрільб на території стрілецько-спортивного комплексу
«Варта Київської Русі»

 

1. Стрілець завжди повинен вважати рушницю, пістолет, револьвер (далі «зброя») зарядженими й готовими до пострілу і відповідно з ним поводитись.
Ніколи, ні за яких обставин стрілець не має права спрямовувати ствол зброї у бік людини, тварини або самого себе виправдовуючись тим, що зброя розряджена.
2. У будь-яких ситуаціях, окрім знаходження на лінії вогню, зброю, вийняту з футляра, слід тримати відкритою (переламаною), а напівавтоматичну – з відкритим затвором у безпечному напрямку.
3. Зброю заряджають і розряджають тільки на стрілецьких місцях, при цьому стволи повинні бути направлені в зону вогню. Заряджаючи зброю, не можна примусово досилати або, тим більше, забивати в патронник туго вхідний патрон.
4. Закриття зброї повинне проводитися двома руками, плавно, без ударів і клацань. Різке закриття може привести до випадкового пострілу.
5. Під час знаходження на стрілецькому місці забороняється повертатися із закритою зброєю назад, у бік глядачів і в будь-який напрям поза зони вогню, а також йти з лінії вогню, не вийнявши зі зброї патронів і стріляних гільз.
6. При випадках при осічці або затяжному пострілі не можна відкривати зброю раніше, ніж через 30-45 секунди, щоб уникнути травми від порохових газів.
7. Після кожного пострілу стрілець зобов’язаний уважно перевірити, чи не залишилися в стволі пижі, шріт і т.ін. У разі відриву при пострілі верхньої частини гільзи, перевірити, чи не залишилася вона в стволі.
Будь-які сторонні частинки в стволі можуть призвести до його псування, роздуття або розриву.
8. На кульовому стенді прохід до мішеней дозволений тільки після повної розрядки зброї з дозволу інструктора.
9. Інструктор має право відмовити в наданні послуг зі стрільби без пояснення причини.
10. КАТЕГОРИЧНО Забороняється ДОПУСКАТИ ДО СТРІЛЬБИ ОСІБ В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.

 • Про видачу ліцензії на провадження видів господарської діяльності
 • Закон України про зброю
 • Інструкція про порядок виготовлення, придбання, зберігання, та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї

Відповідно до статті 14 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон) 

Read More

Закон України про зброю
07.04.2015 Gunportal
Цей Закон регулює правовідносини, що виникають при обігу в Україні вогнепальної, пневматичної, холодної зброї та бойових припасів, і спрямований на захист життя та здоров’я громадян, власності, охорону громадського порядку і громадської безпеки, природи і природних ресурсів, зміцнення міжнародного співробітництва в боротьбі зі злочинністю та незаконним розповсюдженням зброї. 

Read More

Про затвердження Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів 

Read More

Хто на сайті

На сайті 85 гостей та 0 користувачів

Про нас

Центр Військово-Патріотичного Спортивно-Стрілецького Виховання "Варта Київської Русі"

Адреса: 07400, Україна, Бровари, вул. Броварської сотні 29; 

Телефон: +38 (067) 503 77 52

е-mail: vkr_manager@ukr.net 

 
               Працюємо: 

  Понеділок: 10.00-18.00
  Вівторок:  10.00-18.00
  Середа:  10.00-18.00
  Четвер:   10.00-18.00
  П'ятниця: 10.00-18.00
  Субота: 10.00-18.00
  Неділя: 10.00-18.00