• Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • 6

 • 5

 • 4

 • 3

 • 2

 • 1

Програми курсів стрілецької підготовки

 • Початковий курс зі стрілецької підготовки >

  Початковий курс зі стрілецької підготовки з можливістю отримання довідки про проходження курсу В курс входить:- Робота з інструктором: етика поводження Read More
 • Розширений курс зі стрілецької підготовки >

  Розширений курс зі стрілецької підготовки з можливістю отримання довідки про проходження курсу В курс входить: - Робота з інструктором: етика поводження Read More
 • 1

Заходи безпеки при проведенні стрільб на території стрілецько-спортивного комплексу

ІНСТРУКЦІЯ По заходах безпеки при проведенні стрільб на території стрілецько-спортивного комплексу
«Варта Київської Русі»

1. Стрілець завжди повинен вважати рушницю, пістолет, револьвер (далі «зброя») зарядженими й готовими до пострілу і відповідно з ним поводитись.
Ніколи, ні за яких обставин стрілець не має права спрямовувати ствол зброї у бік людини, тварини або самого себе виправдовуючись тим, що зброя розряджена.
2. У будь-яких ситуаціях, окрім знаходження на лінії вогню, зброю, вийняту з футляра, слід тримати відкритою (переламаною), а напівавтоматичну – з відкритим затвором у безпечному напрямку.
3. Зброю заряджають і розряджають тільки на стрілецьких місцях, при цьому стволи повинні бути направлені в зону вогню. Заряджаючи зброю, не можна примусово досилати або, тим більше, забивати в патронник туго вхідний патрон.
4. Закриття зброї повинне проводитися двома руками, плавно, без ударів і клацань. Різке закриття може привести до випадкового пострілу.
5. Під час знаходження на стрілецькому місці забороняється повертатися із закритою зброєю назад, у бік глядачів і в будь-який напрям поза зони вогню, а також йти з лінії вогню, не вийнявши зі зброї патронів і стріляних гільз.
6. При випадках при осічці або затяжному пострілі не можна відкривати зброю раніше, ніж через 30-45 секунди, щоб уникнути травми від порохових газів.
7. Після кожного пострілу стрілець зобов’язаний уважно перевірити, чи не залишилися в стволі пижі, шріт і т.ін. У разі відриву при пострілі верхньої частини гільзи, перевірити, чи не залишилася вона в стволі.
Будь-які сторонні частинки в стволі можуть призвести до його псування, роздуття або розриву.
8. На кульовому стенді прохід до мішеней дозволений тільки після повної розрядки зброї з дозволу інструктора.
9. Інструктор має право відмовити в наданні послуг зі стрільби без пояснення причини.
10. КАТЕГОРИЧНО Забороняється ДОПУСКАТИ ДО СТРІЛЬБИ ОСІБ В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.

Про видачу ліцензії на провадження видів господарської діяльності

за видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття рішення про видачу ліцензії. Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів із дня оприлюднення на офіційному сайті МВС  рішення про видачу ліцензії. 
Ліцензіати підтверджують унесення плати за видачу ліцензії поданням  до МВС відповідного документа, яким є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек), видана поштовим відділенням зв’язку. Несплата плати за видачу ліцензії відповідно до пункту 10 частини другої статті 16 Закону є підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії.

 З огляду на викладене та відповідно до статті 6 Закону і постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

НАКАЗУЮ:

 1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВАРТА КИЇВСЬКОЇ РУСІ» (місцезнаходження: вулиця Броварської сотні, будинок 29, місто Бровари, Київська область, 07400, ідентифікаційний код 43332062) ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва вогнепальної зброї невійськового призначення та боєприпасів до неї, ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони. Реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач Броварське УК/Бровари/22011800, код отримувача 37893158, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), номер рахунку UA388999980000034314896070991, код класифікації 22011800.

2. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення  наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

3. Управлінню ліцензування  (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.  

  Заступник Міністра                                                                Сергій ГОНЧАРОВ

 • Про видачу ліцензії на провадження видів господарської діяльності
 • Закон України про зброю
 • Інструкція про порядок виготовлення, придбання, зберігання, та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї

Відповідно до статті 14 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон) 

Read More

Закон України про зброю
07.04.2015 Gunportal
Цей Закон регулює правовідносини, що виникають при обігу в Україні вогнепальної, пневматичної, холодної зброї та бойових припасів, і спрямований на захист життя та здоров’я громадян, власності, охорону громадського порядку і громадської безпеки, природи і природних ресурсів, зміцнення міжнародного співробітництва в боротьбі зі злочинністю та незаконним розповсюдженням зброї. 

Read More

Про затвердження Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів 

Read More

Хто на сайті

На сайті 69 гостей та 0 користувачів

Про нас

Центр Військово-Патріотичного Спортивно-Стрілецького Виховання "Варта Київської Русі"

Адреса: 07400, Україна, Бровари, вул. Броварської сотні 29; 

Телефон: +38 (067) 503 77 52

е-mail: vkr_manager@ukr.net 

 
               Працюємо: 

  Понеділок: 10.00-18.00
  Вівторок:  10.00-18.00
  Середа:  10.00-18.00
  Четвер:   10.00-18.00
  П'ятниця: 10.00-18.00
  Субота: 10.00-18.00
  Неділя: 10.00-18.00