Програми курсів стрілецької підготовки

 • Початковий курс зі стрілецької підготовки >

  Початковий курс зі стрілецької підготовки з можливістю отримання довідки про проходження курсу В курс входить:- Робота з інструктором: етика поводження Read More
 • Розширений курс зі стрілецької підготовки >

  Розширений курс зі стрілецької підготовки з можливістю отримання довідки про проходження курсу В курс входить: - Робота з інструктором: етика поводження Read More
 • 1

Стрільба з гладкоствольної зброї

 

Як для стрілецької підготовки мисливців у максимально наближених до природніх   умов полювання,   так і для підготовки та тренування спортсменів, ВКР має   різноманітні майданчики для підготовки мисливців та тренувань спортсменів з різних видів  гладкоствольної зброї.  
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • 3

 • 2

 • 1

Спортинг

 • Спортинг і стендова стрільба
 • Для прихильників спортингу
 • Спортинг обладнання
 • Компакт-спортинг
 • Спортинг підготовка

   Спортинг так само, як і стендова стрільба - спортивна стрільба по рухомим мішеням із спортивно-мисливської зброї. 

Read More

Спортинг - різновид стендової стрільби, максимально наближеної до реальних умов полюванняна живу дичину. Метальні машинки і мішені-тарілочки, які ними випускаються, імітують куріпок, качок, фазанів, зайців тощо.  

Read More

Acorn (Англія) Bowman (Англія) Promatic (Англія)

 

Read More

Компакт-спортинг: вправа, максимально наближене до реального полювання, яке стрілки виконують, стоячи на одній лінії вогню, розташованої на відстані від 4-х до 8 метрів від умовної прямокутної площадки, розміром 40 на 25 метрів, навколо якої розставлені метальні машини. Кількість метальних машин може бути від п'яти і більше. Траєкторії польоту мішеней різноманітні: зліва на право, справа наліво, в попутному та зустрічному напрямку. За допомогою спеціальних метальних машин подаються такі мішені, які імітують біг зайця (мішень, що стрибає ), політ чирка (вертикальний політ мішені). 

Read More

 Тренування у стрільбі з мисливської зброї супроводжують

 досвідчені інструктори-спортсмени  міжнародного класу із стендової стрільби 

Read More

Заходи безпеки при проведенні стрільб на території стрілецько-спортивного комплексу

ІНСТРУКЦІЯ По заходах безпеки при проведенні стрільб на території стрілецько-спортивного комплексу
«Варта Київської Русі»

1. Стрілець завжди повинен вважати рушницю, пістолет, револьвер (далі «зброя») зарядженими й готовими до пострілу і відповідно з ним поводитись.
Ніколи, ні за яких обставин стрілець не має права спрямовувати ствол зброї у бік людини, тварини або самого себе виправдовуючись тим, що зброя розряджена.
2. У будь-яких ситуаціях, окрім знаходження на лінії вогню, зброю, вийняту з футляра, слід тримати відкритою (переламаною), а напівавтоматичну – з відкритим затвором у безпечному напрямку.
3. Зброю заряджають і розряджають тільки на стрілецьких місцях, при цьому стволи повинні бути направлені в зону вогню. Заряджаючи зброю, не можна примусово досилати або, тим більше, забивати в патронник туго вхідний патрон.
4. Закриття зброї повинне проводитися двома руками, плавно, без ударів і клацань. Різке закриття може привести до випадкового пострілу.
5. Під час знаходження на стрілецькому місці забороняється повертатися із закритою зброєю назад, у бік глядачів і в будь-який напрям поза зони вогню, а також йти з лінії вогню, не вийнявши зі зброї патронів і стріляних гільз.
6. При випадках при осічці або затяжному пострілі не можна відкривати зброю раніше, ніж через 30-45 секунди, щоб уникнути травми від порохових газів.
7. Після кожного пострілу стрілець зобов’язаний уважно перевірити, чи не залишилися в стволі пижі, шріт і т.ін. У разі відриву при пострілі верхньої частини гільзи, перевірити, чи не залишилася вона в стволі.
Будь-які сторонні частинки в стволі можуть призвести до його псування, роздуття або розриву.
8. На кульовому стенді прохід до мішеней дозволений тільки після повної розрядки зброї з дозволу інструктора.
9. Інструктор має право відмовити в наданні послуг зі стрільби без пояснення причини.
10. КАТЕГОРИЧНО Забороняється ДОПУСКАТИ ДО СТРІЛЬБИ ОСІБ В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.

Хто на сайті

На сайті 95 гостей та 0 користувачів

Про нас

Центр Військово-Патріотичного Спортивно-Стрілецького Виховання "Варта Київської Русі"

Адреса: 07400, Україна, Бровари, вул. Броварської сотні 29; 

Телефон: +38 (067) 503 77 52

е-mail: vkr_manager@ukr.net 

 
               Працюємо: 

  Понеділок: 10.00-18.00
  Вівторок:  10.00-18.00
  Середа:  10.00-18.00
  Четвер:   10.00-18.00
  П'ятниця: 10.00-18.00
  Субота: 10.00-18.00
  Неділя: 10.00-18.00